نصب دوربین های مداربسته در نانوایی های میاندوآب برای نظارت مستمر

فرماندار میاندوآب در جلسه فوق العاده کارگروه گندم، آرد و نان از اجرای طرح ناظران مقیم و نصب دوربین مداربسته در نانوایی های شهرستان خبر داد.

 علی پیام فرماندار میاندوآب در جلسه فوق العاده کارگروه گندم، آرد ونان با تاکید بر ارتقاء نظارت و بازرسی در ارائه خدمات به خصوص پخت نان در نانوایی‌ها و افزایش اکیپ های نظارتی، اظهار داشت: باید پایش ها و بازرسی ها از نانوایی ها تداوم داشته باشد بر این اساس طرح ناظر مقیم محله‌ای می تواند در اجرایی شدن درست و دقیق نظارت بر عملکرد نانوایی ها موثر باشد.

فرماندار میاندوآب افزود: اجرای طرح ناظران مقیم در ۲۰ نانوایی سطح شهر و تمام نانوایی های روستایی بمدت سه روز بصورت آزمایشی توسط بازرسان در سطح شهر و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در روستاها اجرا می شود تا با پایش عملکرد و جمع بندی نهایی گزارشات ناظرین منجر به نتیجه شود.

وی تصریح کرد : برای دستیابی به رضایتمندی مردم نانوایی های شهرستان موظف به نصب دوربین مداربسته شده اند که تمهیداتی نیز برای اعطای تسهیلات به آن دسته از نانوایانی که توان مالی برای نصب دوربین را ندارند اندیشیده شده است.

پیام با یادآوری اینکه نظارت و بازرسی و برخورد با متخلفان کلید و راهکار مقابله با تخلفات است، گفت: از بازرسان انتظار داریم تا نانوایان فعال و قابل تشویق را شناسایی و نانوایان متخلف و کم کار را معرفی کنند تا تصمیمات لازم در جهت بهبود وضعیت و کاهش ازدحام در نانوایی ها اتخاذ گردد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *