عملیات وعده صادق از برکات وجود ارتش و سپاه مقتدر است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به عملیات وعده صادق گفت: دشمنان انتظار جواب اینچنینی را در عملیات وعده صادق نداشتند و این از برکات وجود ارتش و سپاه مقتدر است.

به گزارش اورنا نیوز، حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز جمعه سی‌ویکم فروردین ماه در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه شهرستان ارومیه اظهار کرد: تنها راه نجات انسان‌ها پیروی از دستورات الهی و پرهیز از حرام است.

وی افزود: مساله حجاب و عفت مسأله‌ای کاملاً شرعی و فطری است و مقام معظم رهبری در صحبت‌هایشان تأکید کردند که این موضوع مسأله‌ای شرعی و قانونی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نیروی انتظامی مکلف به تذکر به افرادی هستند که قانون و شرع را رعایت نمی‌کنند و این افراد محترمانه و بر اساس مبانی اخلاقی تذکر می‌دهند و باید از پلیس حمایت کنیم.

قریشی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی سال‌ها در حال تعدی به منافع کشور و ترور دانشمندان اقدام می‌کرد و بعد از حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق رهبر معظم انقلاب گفتند که باید تنبیه شوند و جواب دندان شکن دریافت کردند.

وی ادامه داد: این جواب بر اساس قوانین بین‌المللی انجام شد و یک هشدار برای رژیم صهیونیستی بود که اگر اقدام دیگری انجام دهد شدیدتر پاسخ خواهیم داد.

قریشی عنوان کرد: ایران نشان داد که رژیم صهیونیستی نه تنها خودش بلکه حامیانش نیز قابل شکست هستند و به دولت‌های عربی پس از جنگ شش روزه این طور وانمود شده بود که اسرائیل شکست ناپذیر است که برعکس این ثابت شد.

امام جمعه ارومیه با اشاره به ۲۹ فروردین روز ارتش خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) با درایت و کیاست خود در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها از انحلال ارتش جلوگیری کردند بلکه گفتند که باید ارتش تثبیت و تقویت شود و در طول بیش چهار دهه نشان دادند که فدایی ملت هستند.

قریشی با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه توسط امام خمینی (ره) اظهار کرد: سپاه در طول این مدت در کنار ارتش از کشور حفاظت کرده و در تمامی صحنه‌های اجتماعی نیز حضور داشته‌اند و در عملیات وعده صادق دیدیم که امام (ره) تصمیم بسیار درستی در تأسیس سپاه اتخاذ کرده بودند.

وی افزود: دشمنان انتظار جواب اینچنینی را در عملیات وعده صادق نداشتند و این از برکات وجود ارتش و سپاه مقتدر است.

امام جمعه ارومیه عنوان کرد: یکم اردیبهشت روز شهدای ورزشکار است و در طول جنگ تحمیلی ۵ هزار نفر ورزشکار به شهادت رسیدند و در دفاع از حرم نیز یکصد نفر از ورزشکاران به شهادت رسیدند.

قریشی تأکید کرد: شهدای ورزشکار باید سرمشق و الگو باشد و این فرهنگ باید به جهان اسلام تسری یابد.

وی خاطرنشان کرد: شعار سال باید نصب العین همه باشد و باید به منویات رهبری عمل کنیم.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان