کشف ۱۴۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری در آذربایجان‌ غربی

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌ غربی از کشف ۱۴۲ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز که قرار بود برای ایجاد ناامنی در استان مورد استفاده قرار گیرند، خبر داد.

به نقل از فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌ غربی، سردار رحیم جهانبخش، اظهار داشت: در اجرای مبارزه با سلاح و مهمات غیرمجاز و تقویت مولفه‌های امنیت عمومی در سطح استان، در عملیاتی منسجم، با اشراف اطلاعاتی و مشارکت مردم، پلیس موفق شد افرادی که در زمینه خرید و فروش سلاح غیرمجاز که قصد ایجاد ناامنی در کشور در جرایم حوزه اجتماعی همچون قتل، تهدید و تعرض به اموال عمومی و دیگر موضوعات داشتند را شناسایی کند.

وی افزود: با رصد اخبار واصله و بررسی‌های تخصصی و با هماهنگی‌های قضایی، در بازرسی از مخفیگاه متهمان، تعداد ۱۴۲  قبضه سلاح شامل ۲۰ قبضه سلاح جنگی و ۱۲۲ قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌ غربی با تاکید به اینکه پلیس هرگز اجازه جولان و فعالیت به اشرار و قاچاقچیان سلاح را در سراسر استان نخواهد داد، عنوان کرد: در این زمینه ۳ باند بزرگ متلاشی شد و در این عملیات ۷ متهم دستگیر و ۴ دستگاه خودرو توقیف و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به طور جدی با عاملان ایجاد ناامنی مردم در استان برخورد شدید خواهیم کرد، گفت: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی و مخل امنیت عمومی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر همشهریان از عملکرد پلیس است.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان