تاکید رئیس دادگستری آذربایجان‌غربی بر برخورد با اغتشاشگران

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌ غربی با اشاره به برخورد بدون اغماض با اغتشاشگران گفت: در صورتی که مسیر ناآرامی‌ها ادامه یابد، برخورد از سوی نیروهای نظامی و انتظامی در انتظار اغتشاشگران خواهد بود.

ناصر عتباتی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس شوراهای حل اختلاق آذربایجان‌ غربی و مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان، اظهار داشت: تغییر مسیر اعتراضات به سوی اغتشاش و ناآرامی با هدایت بیگانگان و دشمنان نظام انجام شد که در جریان ایت اغتشاشات شاهد اتفاقات ناگوار و تلخی بودیم.

وی افزود: در این خصوص دستگاه قضایی در کنار نیروهای نظامی و انتظامی است و با اغتشاشگران و عوامل ناآرامی بدون هیچ اغماض و کوتاهی برخورد می‌کند. این که ضد انقلاب با اجیر کردن عده‌ای به دنبال پیاده‌سازی نقشه‌های شوم خود باشد، در نتیجه به برخوردهای سخت ختم خواهد شد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌ غربی، تاکید کرد: رفتارهای داعش‌گونه عده‌ای در قابل اغتشاش و ناآرامی موجب برهم خوردن نظم و امنیت در برخی مناطق شد و شهادت عده‌ای در این ناآرامی‌ها نشان داد که هدف آشوبگران چیز دیگری است.

وی با اشاره به شهادت یکی از بسیجیان در ارومیه به دست اغتشاشگران، بیان کر: برگزاری مراسم تشییع شهید «عباس فاطمیه» با حضور هزاران نفر از مردم ارومیه نشان داد که این مردم از آرمان‌های نظام اسلامی دست برنداشته‌اند و تمام نقشه‌های شوم دشمنان با این حضور نقش بر آب شد.

عتباتی ابراز داشت: در صورتی که اغتشاشگران به دنبال ادامه رویه خود باشند، یقینا با برخورد جدی نیروهای نظامی و انتظامی مواجه خواهند شد. تحمل این روند برای هیچ کس قابل قبول نیست و مردم نیز نشان دادند که چنین رفتارهایی را قبول ندارند.

وی ضمن اشاره به جایگاه شوراهای حل اختلاف و نیز موفقیت‌های سال‌های گذشته در حوزه ثبت اسناد و صدور سندهای تک برگی، گفت: مدیران جدید در این ۲ بخش باید توجه به تقویت روند فعلی را مدنظر قرار داده و به منظور احقاق حقوق عموم تلاش کنند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *